image alt

הסטוריה

במהלך למעלה מ 35 שנות פעילות החברה נוצרו מייזמים וחיבורים רבים ומעניינים כמו למשל הפקת סדרת קלטות המבוססות על המותג "ברני"
כמו כן הפקת סרט הקולנוע עם אריק איינשטיין וצבי שיסל ,"כבלים" שזכה להצלחה רבה
הפקת קלטות "כמו גדולים א וב של אריק איינשטיין "שהיו ועדיין פנינה ויזואלית ומוסיקלית .
הפקת סדרת טלויזיה ,זבנג" שזכתה גם כן להצלחה גדולה .
הפקת "גולגולנוע "
 מופע במה וסרט קולנוע המשלב שחקנית אנושית על במה ודמות אנימציה ששמה גולגול אשר מנהלים ביניהם דיאלוג אינטראקטיבי הכולל שירי הפעלה מקוריים , קסמים , וחידון משעשע  המכין את הילדיםלצפיה  בסרט באולם הקולנוע בסינימה סיטי
כל תכני המופע נכתבו בפיקוח אנשי חינוך , יועצים דידקטיים המתמחים בילדים
בהמשך מפנים גולגול ונועה את המסך לטובת סרט קולנוע עלילתי בן 25 דקות המותאם לגילו הרך של הילד (מיועד לגילאי 2-6) הסרטים המוקרנים מושתתים על מסרים חינוכיים והם כוללים תכנים וערכים המתאימים לגילו של הילד וכישוריו הקוגניטיביים והריגשיים .
עד כה הופקו שני מופעים :-"הפיל שרצה להיות הכי " של פאול קור ו "טרופותי"
שני המופעים הללו נוצרו והופקו ע"י מוטי אבירם – מומחה בעל שם בתחום הפקות תכני טלויזיה לילדים ומומחה לכתיבה לילדים
מוצרי קלסיקלטת פונים בראש וראשונה לילדים מגיל 0 ועד 9 המשתוקקים למשחק וחוויה
,ובה בעת להורים ,לסבים וסבתות המבוגרים השותפים לחוויה ושמחים להעניק לילדים ערכים של תוכן איכותי יופי , ואסתטיקה בעיצוב , בדרכי ההפעלה ובערך העצום עבור הילד בכל האספקטים הריגשיים ההתפתחותיים והלימודיים המוגשים בהרבה  קסם ויצירתיות שמטרתם לרגש , ללמד להרחיב את אוצר המושגים ולתת ערך מוסף משמעותי להתפתחות הילד .
 

אודותינו

חברת קלסיקלטת הוקמה עי" מרק ואילנה עמוס בשנת 1987 . בתחילת דרכה  עסקה החברה בהפקה ,ייצור , והפצה של קלטות וידיאו וקלטות אודיו המבוססים על קלאסיקות עולמיות וישראליות .
מאוחר יותר הפיצה אותם בפורמט של די וי די ודיסקים .
החברה הפיקה עשרות הפקות מקור שהפכו לנכס צאן ברזל זה למעלה מ 35 שנים ביניהם :- חמישה בלונים , אליעזר והגזר , זרעים של מסטיק , כספיון , הפיל שרצה להיות הכי , איתמר מטייל על הקירות , מאה שירים ראשונים , כמו גדולים של אריק איינשטיין ועוד רבים וטובים אחרים .
כמו כן החברה הפיצה מאות כותרים של המותגים הגדולים ביותר ביניהם :- היה היה , ברני , דרדסים , צבי הנינגה , טרופותי , דורה , הלב , הפקות של הטלויזיה החינוכית ועוד ...
החזון 
החזון של החברה היה ועודנו להיות חברה פורצת דרך בתחומה , חדשנית , יצירתית הפועלת ליצור מוצרי תוכן איכותיים לילדים העונים על צרכי הילד ההתפתחותיים , הקוגניטיביים והלימודיים וזאת באמצעים שמרגשים את הילד והופכים אותו  לשותף בחוויה באמצעות משחק והפעלה .
ערכי הליבה 
ערכי הליבה של החברה הם :- אהבה גדולה וכבוד לעולם הילדים ולבני אדם בכלל , תשוקה  ליצור ולהפיק תוכן איכותי ,מרגש ,חדשני ויצירתי, אהבה לתרבות הישראלית ולנכסי צאן הברזל שלה , מכוונות  לראות קדימה מה הדבר הבא עבור הילדים .
סדרת הדגל BOOKS 2 PLAY  
סדרת הדגל BOOKS 2 PLAY  ספרי משחק לילדים הינה סדרת ספרים היוצרים חוייה של סיפור מרתק ומקורי המשולב עם משחק ולמידה חווייתי בו הילד שותף פעיל , נוגע , חש , משחק ונהנה מחוויה חושית מרגשת ומהנה .
בספרים אלו הושקעו שנים של פיתוח ופיצוח , חשיבה , יצירתיות ועבודה משולבת של מפיק המומחה בעולם התוכן והכתיבה לילדים ,  (מוטי אבירם )מאיירים , עורכים , גרפיקאים , מעצבי מוצר , כותבים , יועצים פדגוגיים ופסיכולוגים .
בשלב זו פותחו למעלה מ 40 מוצרים וישנם עוד עשרות בפיתוח .
מה כל כך מיוחד בספרים הללו ?
הם מעצימים את תחושת החוויה של הילד המזדהה עם הדמויות ועם הסיפור תוך כדי קריאה ומשחק
הספרים הללו תורגמו והופצו בעולם באנגלית , ספרדית , איטלקית וערבית .


קלסיקלטת מאז ומתמיד שמה דגש מיוחד על יצירתיות, מקוריות ופיתוח תוכן ייחודי ואיכותי לילדיםעם השינויים שחלו במדיה קלסיקלטת החלה לפתח תוכן לילדים בעולם הספרים.
זהו תוכן מקורי המשלב משחק וסיפור קסום לילדים שעונה על צרכים של  הילדים מקנה ערכים  תוך כדי שילוב של ידע, העשרה, הנאה, התפתחות ופנאי.
אלו ספרים שזוכים להצלחה והערכה גדולה של קהל הצרכנים היודעים להעריך את החדשנות הוויזואלית, הפיצוח המקורי, היופי והאסתטי של הספרים ביניהם: סבתא בישלה דייסה, איפה המפלצת, הפיה נומי.
כמו כן, החברה מייבאת מכל העולם ספרים המאופיינים בחדשנות ויזואלית ובמחירים אטרקטיביים. החברה משווקת את מוצריה בכל רחבי הארץ ולכל המגזרים.
x

#{title}

#{text}

#{price}