שירות לקוחות 03-5582080/217

אודותינו

חברת קלסיקלטת הוקמה בשנת 1987 ע"י מרק ואילנה עמוס. החברה החלה את דרכה בהפקה של קלטות אודיו המבוססות על יצירות המופת בספרות הילדים וכן קלטות וידאו של שירים וסיפורים לילדים.
בהמשך, החברה ביססה את מעמדה כחברה שרוכשת סיפורים קלאסיים באנימציה מכל רחבי העולם ומפיקה הפקות מקור ישראליות של סיפורים קלאסיים המקבלים חיים ויזואליים.
אלו היו נכסי צאן הברזל של החברה שריגשו ועדיין מרגשים מאות ואלפי ילדים בעשורים שחלפו. ביניהם הקלאסיקות המופתיות: אליעזר והגזר, חמישה בלונים, כספיון, הפיל שרצה להיות הכי, דירה להשכיר, הכינה נחמה, שמוליק הקיפוד, איתמר מטייל על הקירות ועוד רבים וטובים.
 
image alt

עלינו

קלסיקלטת מאז ומתמיד שמה דגש מיוחד על יצירתיות, מקוריות ופיתוח תוכן ייחודי ואיכותי לילדים.  עם השינויים שחלו במדיה קלסיקלטת החלה לפתח תוכן לילדים בעולם הספרים.
זהו תוכן מקורי המשלב משחק וסיפור קסום לילדים שעונה על צרכים של  הילדים מקנה ערכים  תוך כדי שילוב של ידע, העשרה, הנאה, התפתחות ופנאי.
אלו ספרים שזוכים להצלחה והערכה גדולה של קהל הצרכנים היודעים להעריך את החדשנות הוויזואלית, הפיצוח המקורי, היופי והאסתטי של הספרים ביניהם: סבתא בישלה דייסה, איפה המפלצת, הפיה נומי.
כמו כן, החברה מייבאת מכל העולם ספרים המאופיינים בחדשנות ויזואלית ובמחירים אטרקטיביים. החברה משווקת את מוצריה בכל רחבי הארץ ולכל המגזרים, ב-1000 נקודות מכירה שונות: ברשתות המזון, ה-DIY, רשתות הספרים והחנויות הגדולות. התוכן מופץ גם בפלטפורמות נוספות דוגמת: ה-VOD, הסלולר והאינטרנט. 
x

#{title}

#{text}

#{price}