שירות לקוחות 03-5582080/217

פשוט ללמוד- ערכת הכנה לימודית- שלום כיתה א׳

6714021
 • 30.00
  60.00
אזל המלאי
לראשונה פיתחנו פורמט חדש המאפשר לילד ללמוד, להבין ולתרגל שוב ושוב בעזרת הדפים המחיקים והטוש המחיק. ערכות הלחימוד ״פשוט ללמוד״ נועדו להקל על הילדים במעברים, להכין ולחזק אותם בגן ולקראת בית הספר, להקנות להם כישורים המעודדים חשיבה ועבודה עצמית.
כל ערכת ״פשוט ללמוד״ מציעה בדרך פשוטה וקלה מגוון מיומנויות למידה, ברמות שונות המותאמות לגיל הילד. אנו מקווים כי נוכל לעזור ל״אפרוחים״ ללמוד את הנושאים הרלוונטיים בכל גיל ושלב.

כדי להגיד לכם את התוכן הטוב ביותר בצורה הטובה ביותר נעזרנו בפנינה פרץ, בעלת מרכז ״יסודות למידה״ ומייסדת ״שיטת יסודות למידה״, בוגרת תואר ראשון בהוראה, מומחית לאסטרטגיות למידה והוראה מתקנת, חינוך מיוחד ולקויות למידה א׳- יב׳. הובילה מאות תלמידים להישגים לימודיים ולחוויות הצלחה. פנינה פרץ מביאה עימה גישה רב-תחומית ויצירתית לעולם החינוך.
ניסיונה רב השנים בעודה עם ילדים, הן במערכת החינוך והן במסגרות לא פורמליות, בהנחיית קבוצות ובליווי ילדים בראשית דרכם במערכת החינוך, אפשר לה להבין מהן אבני היסוד ללמידה. הקניית אבני יסוד אלו לילדים בגיל צעיר, מהווה תשתית נכונה להצלחה בהמשך דרכם. www.yesodotlemida.co.il  

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  * יש לבחור את אופן המשלוח
  * מינימום קנייה 150 ש"ח
 • מדיניות החזרת מוצרים
  החזרות וביטולים
  • ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת פקס או דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 15יום מתאריך רכישת המוצר.
  • במקרה של ביטול העסקה, תחזיר החברה ללקוח את מלוא הסכום.
  • ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול.
  מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.


מה בחוברת:
אותיות וקריאה
הכרת האותיות, זיהוי אותיות, זיהוי מילים, הבחנה באות פותחת
מספרים ומנייה
הכרת המספרים מושג המספר, מיון ומנייה, התאמת כמות למספר, רצף המספרים, התאמת כמות למספר, מנייה.
חשיבה כמותית
חשיבה כמותית, התאמה כמותית, מנייה, התאמת כמות למספר, התאמת כמויות, השוואה כמותית.
x

#{title}

#{text}

#{price}